Mūsų  teikiamos socialinės paslaugos

Socialinė skalbykla

Visi  norime gyventi švariai ir tvarkingai, tačiau ne visada yra tam galimybių. Mes tą galimybę Jums suteikiame. Savo skalbinius patikėkite mūsų savanoriams ir mes pasirūpinsim, kad Jūsų drabužiai būtų švarūs ir tvarkingi. Kainų skirtumas mums leidžia padėti nepasiturintiems ir jiems paslaugas suteikti pigiau, o nutikus nelaimei - NEMOKAMAI!

Aukoraštis :

  • Socialiai remtiniems ir nepasiturintiems asmenims – 2 Eurai;

  • Fiziniams asmenims - 4 Eurai;

  • Skalbimas su skalbinių paėmimu ir atvežimu iš/į namus – 8Eurai;
Neįgaliųjų ir slaugos priemonės

Vaikštynė – populiariausia priemonė, kurią mes suteikiame. Vaikštynės pagalba, net sunkiai vaikštantys žmonės, galės pasijusti nevaržomi ir itin mobilus! Neįgaliojo vežimėlis – niekas nežinome, ką mums likimas yra paruošęs, tačiau jei jau likimas nusprendė, kad Jums reikia vežimėlio, kreipkitės į  mus ir mes jums jį suteiksime. Kambario tualetas – nepriklausomai nuo žmogaus sveikatos, žmogus privalo atsiliepti į gamtos šauksmą, o kartais nueiti pas „nykštukus“ yra per didelis iššūkis, su kambario tualetu „nykštukai“ ateis pas Jus. Daugiafunkcinė lova – būti prikaustytam prie lovos yra ypatingai sunku, negali atsisėsti, kad patogiai atsigerti, užvalgyti. Gulėdamas gali praleisti itin svarbų momentą, savo mėgstamose sporto rungtynėse. Su daugiafunkcinė lova Jums nereikės vargti, kad atsisėstumėte, Jums reikės tik paspausti mygtuką ir nepraleisite nei vieno įvarčio.

Deja, neįgaliųjų ir slaugos priemonių skaičius yra ribotas, tad atsiprašome, kad neturime galimybės suteikti, kurios nors specifinės priemonės. Tačiau mūsų asortimentas nuolat pildosi.

Nuomos aukoraštis:

  • Vaikštynė – 25Eurai depozitas ir 3Eur/mėn.

  • Neįgaliojo vežimėlis – 30 Eurų depozitas ir 5Eur/mėn.

  • Kambario tualetas – 25Eurai depozitas ir 3Eur/mėn.

  • Daugiafunkcinė lova – 100Eurų depozitas ir 10Eur/mėn.Samaxi 

Samariečiai gali jums padėti nuvykti, kur Jums reikia. Mes susiderinsime ir padėsime jums nuvykti į vietą.

Aukoraštis:

Apmokėjimas už degalus + 5Eur/h.Kita

Na, o jei Jums reikia kokios kitokios pagalbos, mes pasistengsime Jums padėti, kuom tik galime.

Susisiekite su mumis ir mes aptarsime, kaip mes galime Jums padėti.