Pagalbos šauksmas iš karo ligoninių

Kokia patalynė Jums labiausiai patinka? Šilkas, linas, drobė? Gėlės, ornamentai ar viena spalva? O žinote ten, kur karas, prie pat fronto linijos ligoninėse tinka bet kokia patalynė...

Lietuvos samariečių bendrijos skyriai – Kėdainių, Kelmės bei Jurbarko – renka siuntą Ukrainos kariamas. Šiuo metu labai reikia BET KOKIOS patalynės, pledų, rankšluosčių, vyriškų marškinėlių, pižamų - atneškite mums.
Kėdainių samariečiai Jūsų lauks nuo pirmadienio iki penktadienio – 9 – 17 val. (Senoji g. 3).

Tarptautinė savanorių diena

Savanoriai - tai ne šiaip sau žmonės, tai...ŽMONĖS. Ačiū visiems "samariukams", kad einame bendru keliu.

Bendrystės vainikas

Advento vainikas. Kalėdinis vainikas. O gal... Bendrystės vainikas.
Būtent bendrystę ir laiką sau, savo mintims pasidovanojo žmonės, kurie šiuo Kalėdiniu laikotarpiu visą savo energiją, laiką, širdies gerumą dalins tiems, kuriems šilumos trūksta kasdien, o šventiniu laikotarpiu ypatingai.
Ačiū už gražią iniciatyvą Kėdainių pagalbos šeimai centras, Kėdainių rajono Moterų krizių centras centrui už bendrystę ir Samariečių savanoriams už dalyvavimą.
Ačiū Alina Šnirienė - puiki idėja virto geru laiku.

LITEXPO - būkit sveiki 2 dalis

Šį savaitgalį įsitikinome, kad norinčių išmokti, kaip kritiniais atvejais gelbėti žmogaus gyvybę yra tikrai nemažai. Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi!
Samariečių savanoriai ir medikai supažindina, ką daryti, kaip suteikti pagalbą žmogui užspringus, infarkto, insulto ir kitais gyvybei pavojingais atvejais.
Kelios minutės, kartais būna svarbiausios žmogaus gyvenime. Kiekvienas galime išgelbėti žmogaus gyvybę!
Dar galite aplankyti Lietuvos samariečių bendrijos ir Laidojimo paslaugų centro stendą šiandien nuo 10 iki 16 val. parodoje BŪKITE SVEIKI, kuri vyksta Litexpo parodų centre.

LITEXPO - būkit sveiki

Jau pradėjome! Laukiame visų šį savaitgalį (2022 m. lapkričio 25–27 dienomis) LITEXPO parodų centre BŪKITE SVEIKI!
Stebtelėję prie mūsų stendo, Jūs sužinosite kaip reikiamu metu galite padovanoti žmogui antrą galimybę gyventi. Lietuvos samariečių savanoriai ir medikai supažindins, pamokys, parodys, ką daryti, kaip suteikti pagalbą žmogui užspringus, infarkto, insulto ir kitais gyvybei pavojingais atvejais.
Kelios minutės, kartais būna svarbiausios žmogaus gyvenime.
Daugiau apie parodą ir jos renginius https://www.litexpo.lt/renginiai/bukite-sveiki-2022/

Pasidalino rudens gėrybėmis

Kad jau gerai prasidėjo pirmadienis!!!
Rudens gėrybėmis apdovanojo Valentinas Tamulis ir Kristina Kulbienė. Dosnia ranka atseikėjo savo derliaus. AČIŪ už lauktuves. O mūsų savanoriai jau dirba rankoves pasiraitoję.
Sako, ši žiema bus šalta, sunki. Bet, aplinkui tiek gerumo. Mes manome, kad ji bus soti mūsų globojamiems žmonėms.
P.S. O jei ir Jūs negalite su savo derliumi susidoroti - mes laukiame Jūsų.

Jeigu turite per daug - pasidalinkite .

Darže per cukinijas ir moliūgus negalite praeiti? Obelų šakos lūžta nuo obuolių! Ir nuo kitų rudens gėrybių gal Jums sunku?☺️ Jei lentynos jau pilnos žiemai paruoštų gėrybių ir kaimynai tuo gėriu "apdalinti" - kviečiame dalintis !
Maloniai laukiame Jūsų derliaus perteklio darbo dienomis nuo 9-18 val., adresu Senoji g. 4, Kėdainiai
Mes žinome, ką su tomis gėrybėmis daryti dabar, o žiemą tuo mėgausis mūsų globojami žmonės.

Kas skaniau?

Kugelis buvo laaabai skanus. Žmonės valgė ir gyrė. Ir vis tiktai.... 212:352 laimėjo ukrainietiški virtiniai. O tikrieji laimėtojai yra Charkivo gynėjai (išvaduotojai). Už visus Jūsų balsus (pinigus) bus nupirkti žiūronai kariams. AČIŪ Jums, kėdainiečiai. ❤️. Džiaugiamės mes, samariečiai, kad per Jūsų skrandį radome kelią į Jūsų širdis 🇱🇹🇺🇦❤️

Jau rytoj mūsų miesto šventė !

Niekam ne paslaptis - rytoj mūsų miesto šventė! O dabar pasakysime paslaptį: mugės metu mūsų samariečių palapinėje (Senoji g. ) nuo 10 valandos prasideda VARŽYTUVĖS! Lietuviškas kugelis prieš ukrainietiškus virtinius. Kas jums skaniau?
Šeimininkės ir savanoriai jau pasirengę Jus vaišinti, o Jūs būtinai ateikite į svečius. Akis paganysite, pilvus pamaloninsite ir savo balsą už labiau patikusį patiekalą atiduosite.
Ateikite, paragaukite - balsuokite!
P. S. O mūsų pagaminta skanioji gira tiks ir prie kugelio, ir prie virtinių.

Kartu norime pasakyti AČIŪ!

Kartu su Ukrainos bendruomene norime pasakyti ačiū!
Dėkojame kiekvienam Kėdainių krašto gyventojui už šilumą ir reagavimą, už palaikymą ir užuojautą, už pagalbą ir viltį 🤗
Norime atsidėkoti ir kviečiame visus norinčius rugpjūčio 24 d. paminėti Ukrainos nepriklausomybės dieną!
Lauksime Kėdainių samariečių būstinėje (Senoje g. 4) nuo 18:00 iki 21:00. Užsukite ir pasivaišinkite ukrainietiškais koldūnais. Juos draugiškai ir atvira širdimi gamino mūsų merginos.

Mus aplankė partneriai iš  Vokietijos ASB Zomerdos (Sömmerda) 

Šią savaitę pas mus lankėsi mūsų partneriai, žodžio Samariečiai puoselėtojai, Vokietijos ASB Zomerdos (Sömmerda) nariai. Nuoširdžiai dėkojame jiems, už pagalbą, dėka jų mes čia esame! Dėka jų - mes suteikiame jums aukščiausios kokybės paslaugas! Na, bet kaip mūsų partneriai be dovanų... Jie mums padovanojo Indaplovę, ir kaip sakė, indaplovė be indų yra tik butaforija. Padovanojo ir indų. Pabendravę su Kėdainių Ukrainiečių bendruomene "Stefaniia" ir pamatę, kad darbai, kuriuos dirbame yra neapsakomai svarbūs negalėjo atsistebėti, kad mes tapome tokia svarbia organizacija, Ukrainiečių integravimo į Lietuvių, bei Kėdainiečių bendruomenes. Dėkojame jiems iš visos širdies. Kėdainiai taps gražesni ir padės daugiau Kėdainių žmonėms mūsų partnerių dėka! Pasakykime ačiū, Söemmerdas ASB nariams! Ačiū!

Minime dvi šventes

Kėdainiuose šiandien minėjome dvi progas:
🇱🇹 simboliškai susikibome rankomis lyg Baltijos kelyje prieš 33 metus,
🇺🇦 šventėme Ukrainos vėliavos dieną.
Be to, rinkome lėšas bendruomenei Stefanija. Smagu matyti, kaip miesto žmonės dosniai aukoja, draugiškai šnekina ir domisi ukrainiečių gyvenimu.
Taikus ir be galo jaukus vakaras sušildė žmonių širdis. Vadinasi, tampame vis artimesni… 🙏
Dar kartą dėkojame dosniems miesto gyventojams - kiekvienas centas svarbus!
Tuo pačiu primename, kad rytoj visų lauksime Samariečių trobelėje Senojoje gatvėje, kur Ukrainos bendruomenė, švęsdama savo valstybės Nepriklausomybės dieną 🇺🇦🇺🇦🇺🇦, atsidėkos už mūsų gerumą ir vaišins savo pagamintais autentiškais koldūnais.
Užsukite rytoj (rugpjūčio 24 d.), nuo 18 iki 21 valandos! 🤗